Categories: Závody
      Date: 11.06.2014
     Title: Lukáš Brousil vybojoval na Letním poháru  ČR mladšího žactva bronzovou medaili
Plavecký oddíl Lokomotivy Beroun pod vedením trenérek Aneta Pokorné a Šárky Hromasové vyrazil v šestičlenné skupině bojovat na Letní pohár České republiky desetiletého žactva , který se konal 8.-9.června v Jindřichově Hradci . Na závody, které jsou nejvyšší soutěží desetiletého žactva se sjelo dalších 57 oddílů, které byly odhodlány také zabojovat o titul ČR desetiletých. Naší skupinu tvořilo pět chlapců a jedna dívka: Lukáš Brousil, Marek Kindl, Jakub Prošek, Petr Pavlis, Jakub Pírko a v neposlední řadě nadaná svěřenkyně Růženy Sehnoutkové Zuzana Matějková, která si zaplavala mnoho osobních rekordů. Velmi nadějný a bojovný Lukáš Brousil ukázal sportovního ducha a touhu po vítězství a díky jeho ambicím si vyskočil s úsměvem na stupně vítězů pro 3. místo za 50 m motýlek. Další úžasný výkon podali žáci na 4x50 m polohový závod štafet ve složení : Petr Pavlis, Lukáš Brousil, Marek Kindl a Jakub Prošek ,kde dosáhli osobního rekordu a o chloupek jim uteklo třetí místo. Souboj byl velmi vyrovnaný a o dohmat jsme získali až čtvrté místo. Tímto závody pro tuto sezónu skončily a naši plavci si mohou užít naplno prázdniny a nabrat nové síly na další sezónu závodů, které se budou konat od září. Aneta Pokorná