Categories: Závody
      Date: 16.06.2014
     Title: DAVID LUDVÍK PŘIVEZL Z MISTROVSTVÍ ČR ŽACTVA BRONZOVOU MEDAILI
14.6. - 15.6. 2014 absolvovali v Chomutově své první velké Mistrovství České republiky 12-ti letí mladší žáci. Na tento šampionát se kvalifikovalo 174 plavců ze 62 oddílů, mezi nimiž měl trojí zastoupení i plavecký oddíl Lokomotivy Beroun. Na severu Čech se pod vedením trenéra Vladimíra Seemana představil jeho svěřenec David Ludvík a svěřenci trenérky Růženy Sehnoutkové Jan Holeček a Jindřiška Zajacová. V té nejsilnější možné konkurenci dané věkové kategorie se všem třem berounským plavcům podařilo nakouknout do elitní desítky. Jindřiška Zajacová obsadila 5. místo na 200 m motýl a na poloviční trati skončila celkově 8. Jan Holeček i přes zdravotní potíže dokázal zatnout zuby a v závodě na 200 m motýl obsadil 9. příčku. Berounský prapor držel nejvýše David Ludvík, kterému se v průběhu šampionátu stupně vítězů vyhýbaly o pověstný vlásek - 5. místem na 100 m znak, 4. místem na 400 m volný způsob a 4. místem na 400 m polohově - až do té doby, než přišel závod na 200 m znak, za který se konečně dostavila odměna jak pro samotného aktéra, tak i pro trenéra, v podobě bronzové medaile. Všem třem berounským reprezentantům a jejich trenérům náleží gratulace. LoBe