Categories: Závody
      Date: 08.10.2014
     Title: NEJMLADŠÍ PLAVCI   PŘIVEZLI PRVNÍ MÍSTO ZA ŠTAFETU
První říjnový víkend se početná výprava nejmladších berounských plavců, svěřenců Růženy Sehnoutkové a Anety Pokorné vydala do Kolína , kde se zúčastnila soutěže Středočeského poháru nejmladšího žactva . Ze špatného začátku , kdy berounská výprava v časných ranních hodinách zůstala s rozbitým autobusem na dálnici a trenérky už myslely, že dopolední program závodů nestihnou jim opět svitla naděje na dopolední závod když pro ně přijel náhradní autobus . Děti se nestačily rozplavat, ale zahájení závodů stihly včas. O to více se snažily děti v závodě. Výborně si vedli mladší žáci v kategorii 2005 a mladší svěřenci trenérky Anety Pokorné když v dopoledním programu nečekaně vyhráli závod štafet na 4x50 m polohový závod a v odpoledním programu se umístili v závodu štafet 4x50 volný způsob na krásném druhém místě ve složení : D.Plhal, Š.Palata, J.Valečka a K.Ondřejka Další plavci M.Kindl, J.Pírko, D.Dvořák, P.Pavlis , J.Sabo, T.Sekyrka K.Pavlisová Z.Matějková, J.Doležalová, V.Šejvlová a A.Švehlová se umístili do patnáctého bodovaného místa a přinesli tak cenné body pro oddíl . Trenérky byly velmi spokojené , protože závodníci si v soutěži kromě získaných medailí udělali také několik osobních rekordů. Nyní můžou plavci trénovat na další kolo Středočeského poháru, které se uskuteční 8.listopadu v Kralupech nad Vltavou. SP