Categories: Závody
      Date: 21.04.2016
     Title: VC PARDUBIC

O víkendu 16. a 17. dubna se do města perníku, do Pardubic, sjela celá naše plavecká špička, včetně několika zahraničních výprav na 2. kolo Českého poháru v plavání. Nechyběli zde ani výprava Lokomotivy Beroun ve složení: DŘEVÍNEK Martin, LUDVÍK Tomáš, MIKO Dušan, SLABOCH Matěj, ZEMAN Filip. Tyto závody byly nejen ceněnou zkušeností, ale i jedna z posledních možností kvalifikace na Mistrovství České republiky dorostu, letos konané v Plzni. Nejlépe si z výše jmenovaných počínal juniorský reprezentant Tomáš Ludvík, který ve znakařské dvoustovce dokázal vybojovat krásnou stříbrnou medaili a tak potvrdit, že na této trati patří mezi republikovou špičku. A v disciplíně 800 metrů volným způsobem vybojoval nevděčné čtvrté místo. Jeho oddílový kolega Dušan Miko se probojoval do vždy ceněné TOP 10 desátým místem na 200 metrů znak. Tyto závody byly jak pro plavce i jejich trenéry jasným ukazatelem aktuální formy a lze je považovat za velmi vydařené. Všem reprezentantů berounské Lokomotivy patří velká gratulace!