Categories: Závody
      Date: 18.12.2017
     Title: BEROUNŠTÍ PLAVCI PŘIVEZLI Z PLZNĚ DEVĚT MEDAILÍ 

Dne 16. 12. si berounská výprava plavců TJ Lokomotivy Beroun vyjela zabojovat na Vánoční cenu (Plzeňský vodník) do Plzně. Pod vedením trenérky Anety Pokorné se jelo ve složení: Šimon Brousil, Dominik Dvořák, Martin Hipča, Martin Hončík, Barbora Míková, Matěj Palata a v neposlední řadě Ondřej Šebela.

Nejúspěšnější plavkyní těchto závodů z berounských se stala Barbora Míková, která si domu odvezla tři zlaté medaile, Vyhrála každou disciplínu, kterou plavala, a to 50 metrů volný způsob a znak a 100 metrů polohový závod. Martin Hončík ukázal, že se konkurence nebojí a dohmátl si dvakrát pro zlatou medaili v závodě 50 metrů volný způsob a 50 metrů znak. Dalším medailistou těchto závodů se stal Dominik Dvořák, který zabojoval ze všech sil a odvezl si z Plzně dvě bronzové medaile a to na 50 metrů motýl a 50 metrů znak. Šimon Brousil si došel na stupně vítězů pro stříbrnou medaili na jeho oblíbený závod 50 metrů prsa. Matěj Palata nezůstal pozadu, a vyskočil si na bednu pro stříbro na 50 metrů motýl.

Všichni si udělali osobní rekordy, někteří si odnesli i cenné kovy. Tímto gratulujeme a přejeme mnoho úspěchů do dalších závodů. AP