Categories: Závody
      Date: 26.02.2018
     Title: MALÁ CENA PROSEN LOUNY

Malá cena PROSEN LOUNY  pořádaná na bazénu v Litvínově  v sobotu 24.2.2018 . Bazén se  zaplnil závodníky z 15 plaveckých oddílů. Berounský oddíl reprezentovalo 32 plavců a celkově přivezl 33 medailí a v konečném součtu bodů skončil na krásném 3.místě!

Zuzana Křížová získala zlato na 50K, 50M a 100PZ, stříbro na 200K a 100K a celkovou sbírku zkompletovala bronzem na 50Z. Celé závody bojovala nejenom s ostatními závodnicemi z jiných oddílů, ale především s Barborou Míkovou, která byla taktéž velice úspěšná a se stejnou medailovou bilancí si domů odvezla zlato na 200K, 100K a 50Z, stříbro na 50K a 100Z a bronz na 100PZ. Vít Cihlář také získal medaile na všech disciplínách, které plaval. Nejvyšší příčku si vybojoval na 100 PZ, stříbrnou medaili přidal na 100K a bronzovou na 200K, 50K, 100Z a 50Z. Mnoho umístění získala i Karla Ptáčková, která dohmátla na 1.místě na 100Z, na 2.místě na 50K a 100K a na 3.místě v disciplíně 50Z a 100PZ. Matěj Palata si doplaval pro stříbro na 200K a bronz na 50K a 50Z. Na prsařských tratích se o umístění postarali Antonín Volmut (1.100P, 1.50P),Tomáš Sekyrka (2.100P, 3.50P), Viktor John (3.100P) a Eliška Dočkalová (3.50P). Posledním cenným kovem byl bronz na 100Z, který získala Andrea Burešová.

Ve veliké konkurenci se neztratily ani štafety berounského oddílu, které skončily na 4.místě ve složení : Burešová, Volmut, Palata, Křížová a na 7.místě ve složení Cihlář, Míková, Pavlisová, Klíma.

Dalšími zúčastněnými byli: Čekanová Kristina, Dvorská Nikol, Pavlisová Kristina, Jedličková Barbora, Dočkalová Františka, Faltynová Kateřina a Faltynová Michaela, Halička Tobiáš, Jedlička Jakub, Hřebíček Filip, Hajdamačenko Andrej, Hipča Martin, Janečková Eliška, Klíma Aurelius, Žáčková Viktorie, Tarnovská Lucia, Holá Veronika, Matějová Evelína, Merxbauerová Emma, Kollmanová Zdeňka a Venclová Julie, která byla naší úplně nejmladší závodnicí. BK