Categories: Závody
      Date: 27.03.2018
     Title: VELIKONOČNÍ ZÁVODY

V sobotu 24.března 2018 se pořádal již 50.ročník Velikonočních závodů v Praze – Radlicích. Závodů se zúčastnili plavci z celkem 19 oddílů, mezi nimi i 18 berounských plavců svěřenci S.Pokorné a A.Pokorné.

Štěpán Palata získal hned dvě skvělé zlaté medaile a to jak v závodě na 100PZ, tak i na 200PZ, což byla zároveň hlavní disciplína závodů za kterou si Štěpán odvezl ze závodů pohár . K tomu získal ještě dvě stříbrné medaile na 100M a 100P. Umístění přidala i Sophia Klímová a Nikol Dvorská, když obě dohmátly ve své kategorii na výborném 3.místě na 200M.

Dalšími zúčastněnými byli : Petr Pavlis , Andrea Burešová, Barbora Jedličková, Zuzana Tejklová, Kristina Pavlisová, Kristina Čekanová, Aneta Smetanová, Dominik Plhal, Jan Valečka, Šimon Vejražka, Dominik Dvořák, Daniel Dvořák, Matěj Palata, Tomáš Sekyrka a Aurelius Klíma. ŠH