Categories: Závody
      Date: 25.09.2018
     Title: CENA MĚSTA MLADÉ BOLESLAVI A MEMORIÁL M.TOTTERA 

V sobotu 22.9.2018 se berounští plavci vydali na první závody nové zimní sezóny, a to do Mladé Boleslavi, kde se konal 41.ročník Ceny města a Memoriálu Miroslava Tottera. Po letní pauze se do bazénu znovu vrátili "odpočinutí " ( někteří se o prázdninách věnovali dálkovému plavání ) plavci ,aby s nadšením zahájili další sezónu . Zimní sezónu začali plavci již koncem srpna kondiční přípravou na soustředění v Srní a začátkem září se hned vrhli na tréninky, aby získali co nejlepší formu na vrcholné soutěže konající se v prosinci. Domů si někteří plavci ze závodů odvezli velké množství kvalitních osobních rekordů, několik medailí a dva poháry z hlavních disciplín závodu.

Závod na 200PZ byl vyhlášen jako Cena města Mladé Boleslavi pro žactvo narozené 2004-2005 a závod na 100Z probíhal jako hlavní závod Memoriálu Miroslava Tottera pro ročník 2006-2007. Jako každé jiné závody, které se v Mladé Boleslavi pořádají, i tyhle přilákaly mnoho skvělých plaveckých oddílů, mezi nimiž si ten berounský vedl velmi dobře!

Jan Valečka získal ve výborných časech 2.místo na 100M a 2.místo na 200PZ, kde získal i pohár Ceny města. Jakub Prošek zvítězil v krásném závodě na 100Z.

Marek Kindl získal skvělou stříbrnou medaili na 100P.

Zuzana Křížová suverénně vyhrála 100M a 100PZ. Na poslední disciplíně toho dne – 100K – navíc vybojovala úžasné 2.místo.

Barbora Míková přidala dokonce pohárové umístění v Memoriálu Miroslava Tottera, když na 100Z ve své kategorii dohmátla na stříbrné pozici.

Pochvala patří i zbytku celé výpravy – Petr Pavlis, Kristýna Pavlisová, Andrea Burešová, Nikol Dvorská, Kristina Čekanová, Šimon Vejražka, Dominik Plhal, Daniel Dvořák, Dominik Dvořák, Vít Cihlář, Martin Hončík, Evelína Matějová, Emma Merxbauerová, Matouš Synek, Sophia Klímová, Hana Krobová, Aneta Smetanová, Viktorie Šejvlová a Ondřej Šebela- protože všichni si zaplavali hned několik výborných časů! Šlo o skvělý start do nové, určitě úspěšné zimní sezóny 2018. LoBe