Categories: Závody
      Date: 12.11.2018
     Title: Kralupy nad Vltavou

Již tradičně se 5.kolo Středočeského Poháru nejmladšího žactva konalo na plaveckém bazénu v Kralupech nad Vltavou . Sedmnáct členů berounského oddílu vyrazilo v sobotu 10.11.2018 zabojovat mezi ostatní plavce Středočeského kraje, všichni svěřenci Šárky Hromasové Freywaldové a Báry Kilingerové.

Nejlépe si vedl Aleš Metyš, který získal tři krásná umístění, a to stříbro na 100 metrů volný způsob a 100 znak , bronz na 100 metrů polohový závod .

Skvělé 3.místo získala tentokrát také Karla Ptáčková v disciplíně 100 znak . Oba přidali k medailím ještě několik "bramborových " umístění.

Do výborného 10.místa se navíc dostali i Adam Baštýř, Filip Hřebíček a Štěpán Honek.

Další členové výpravy byli Jakub David, Nikola Hrubá, Laura Janáková, Nikol Nováková, Damián Pokorný, Šimon Tesař, Julie Venclová a úplně poprvé si závody vyzkoušeli David Lapka, Eva Lapková, Nela Šikanedrová a Michaela Krátká .LoBe