Categories: Závody
      Date: 11.02.2019
     Title: 1.KOLO KRAJSKÉ SOUTĚŽE DRUŽSTEV

Berounští plavci bodovali na 1.Krajském kole Mistrovství družstev , které se konalo 26.1.2019 na Kladně . Představení z říše snů – tak by se dalo nazvat vystoupení družstva plavců A trenérů V.Seemana, S.Pokorné a A.Pokorné ve složení : T.Ludvík, D.Ludvík, T.Míka, J.Cihlář,J.Prošek a T.Neliba kteří k sobě do družstva přibrali svého mladšího oddílového kolegu : Š.Palatu .

Celý den berounští nenechali nikoho na pochybách a za podpory publika se ujali hned od začátku vedení. Nádherný závod byla na závěr štafeta 4x 100 volný způsob, kdy berounští nenechali nic náhodě a šli do závodu hned od začátku naplno a doslova všechny soupeře převálcovali a se ziskem  15 253 bodů 1.kolo Krajské soutěže Mistrovství družstev vyhráli a tím si zajistili postup do republikového semifinále .

V krajském kole se představilo ještě berounské družstvo plavců B které bylo ve složení : J.Sabo , P.Pavlis, ,D.Plhal, D. Dvořák , M. Hončík, M. Procházka a M.Palata. Družstvo žáků se nenechalo zastrašit staršími plavci a snažili se ze všech sil alespoň plnit své osobní rekordy a skončili na krásném osmém místě.

Po delší době za berounský oddíl se představilo na závodech i družstvo děvčat ve složení : H.Krobová,A.Mužíková, K.Lhotáková, Sophie Theodora Klímová , K.Čekanová a J.Žáčková , které skončilo na neočekávaném pátém místě . Gratulujeme . LoBe