Categories: Závody
      Date: 08.04.2019
     Title: JARNÍ PŘEBOR DLOUHÝCH TRATÍ  

Úplně poprvé se v sobotu 23. 3. 2019 v mladoboleslavském bazénu konal Jarní krajský přebor na dlouhé tratě, kde se dopoledne plavalo 800 metrů v podání žaček ročníku 2009 - 2003 a odpoledne 1500 metrů v podání žáků stejné věkové kategorie.

V disciplíně 800m se nejlépe vedlo Zuzaně Křížové, která ve své kategorii ročníku narození 2007 naprosto suverénně zvítězila s časem 10:03. Tento čas by pro Zuzku znamenal taktéž celkové 3. místo ve všech věkových kategoriích! V ročníku narození 2004 zvítězila také Hana Krobová, která dohmátla ve výborném osobním rekordu! Za žačky se dále zúčastnila : Anna Mužíková (4. místo), Barbora Jedličková (7. místo), Kristina Čekanová, Aneta Smetanová, Františka Dočkalová, Viktorie Šimonová, Viktorie Žáčková, Kristina Pavlisová, Barbora Zítková, Emma Merxbauerová, Evelína Matějová, Karolína Nelibová a Kateřina Faltynová.

V odpoledním programu se představili žáci a dorostenci na 1 500 metrů volný způsob .Berounský plavecký oddíl ovládnul mladoboleslavský bazén, když v ročníku 2003 obsadil všechny tři umístění : Tomáš Míka si šel jasně pro vítězství , stříbro si odvezl domů Tadeáš Neliba a jako třetí vystoupil na bednu Jakub Cihlář po boku jeho oddílových kolegů. V ročníku 2004 se ukázali hned dva berounští plavci ve skvělé kondici. Jiří Sabo si doplaval pro zlatou příčku a po jeho boku si pro stříbro došel Petr Pavlis. V nejmladším ročníku 2008 velkých bojovníků se probojoval Vít Cihlář pro bronzovou medaili. Další zúčastnění : Dvořák Daniel (5), Palata Matěj(6), Palata Štěpán(4), Plhal Dominik (6), Procházka Michael (6), Uxa Lukáš(4) ,Dvořák Dominik (15), a v neposlední řadě Vejrážka Šimon ( 12) se sice na stupně vítězů nedostali, ale zaplavali si své nádherné osobní rekordy .Tímto všem gratulujeme a přejeme mnoho úspěchů do dalších závodů.